O nas

onasJesteśmy profesjonalnym, dynamicznie się rozwijającym przedsiębiorstwem z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym i krajowym.

WIĘCEJ

Zasięg

zasiegSpecjalizujemy się w transporcie na trasach do Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Ukrainy.

Przejdź do oferty

Wycena

wycenaSkorzystaj z szybkiej wyceny transportu. Podaj szczegóły dostawy, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Przejdź do formularza

Kariera

Aktualne oferty pracy - kliknij by rozwinąć

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Opis stanowiska:
  • realizacja zleceń drogowej spedycji krajowej i międzynarodowej,
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • tworzenie ofert handlowych oraz wycen dla klientów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
  • administracyjna obsługa zleceń,
  • baza własnych klientów
  • minimum pięcioletnie doświadczenie na wymienionym stanowisku – warunek konieczny,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • wykształcenie min. średnie.
Oferujemy:
  • ciekawą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • pracę pełną wyzwań,
  • szkolenia do wykonywania zawodu.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: ks.logistics@wp.pl z dopiskiem:
CV Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Zapraszamy do współpracy przewoźników.

fb

K.S. Logistics  Sp. Z o.o.
ul.Częstochowska 19/6
44-100 Gliwice
Tel. (048) 32 749 76 81
Tel. (048) 32 749 59 29

NIP: 648 274 32 33
REGON: 241 810 206
KRS: 0000379260