O nas

onasJesteśmy profesjonalnym, dynamicznie się rozwijającym przedsiębiorstwem z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym i krajowym.

WIĘCEJ

Zasięg

zasiegSpecjalizujemy się w transporcie na trasach do Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Ukrainy.

Przejdź do oferty

Wycena

wycenaSkorzystaj z szybkiej wyceny transportu. Podaj szczegóły dostawy, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Przejdź do formularza

Oferta

Dysponujemy taborem ciężkim 24,5 tonowym, chłodniczym i oplandekowanym, jak i małymi pojazdami dostawczymi, realizującymi transporty międzynarodowe w przeciągu 24/48h.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie podstawić pojazdy w każdy rejon Europy. Dzięki naszej elastyczności i dostępności
mogą Państwo całą dobę, 7 dni w tygodniu, skontaktować się z nami w celu realizacji transportu. Transport zlecony naszej firmie jest stale monitorowany 24h na dobę.

Specjalizujemy się w transporcie na trasach do Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Ukrainy. Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę do każdego innego państwa.

Do każdego transportu dołączamy wydruk z termografu oraz zapewniamy wykwalifikowanych kierowców.

Naszym klientom oferujemy bardzo konkurencyjne stawki. Z przyjemnością prześlemy Państwu ofertę cenową na wskazane kierunki. W tym celu można skorzystać z formularza „Szybkiej wyceny ładunku".

Korzyści dla Państwa Firmy

Ładunek jest przewożony bezpiecznie i z zachowaniem wszelkich wymogów higienicznych.
Mają Państwo gwarancję realizacji zlecenia zgodnie z określonymi wymaganiami oraz w uzgodnionych terminach,
Indywidualne podejście do klienta zapewnia Państwa Firmie możliwość dostosowania wymagań technicznych do właściwości przewożonego produktu.

Wysoki poziom wiedzy i wieloletnie doświadczenie naszego personelu pozwoli wybrać najlepszą opcję przewozu, aby zapewnić jak najwyższą jakość transportowanego produktu.
Stały monitoring nad realizacją zlecenia zapewnia Państwu kompleksową informacje o stanie przewożonego ładunku oraz natychmiastową reakcję w przypadku wystąpienia nieprawidłowości.

Zaufały nam firmy o zasięgu globalnym. Cieszylibyśmy się z możliwości nawiązania współpracy i z Państwa Firmą.

 

fb

K.S. Logistics  Sp. Z o.o.
ul.Częstochowska 19/6
44-100 Gliwice
Tel. (048) 32 749 76 81
Tel. (048) 32 749 59 29

NIP: 648 274 32 33
REGON: 241 810 206
KRS: 0000379260

Copyright © KS Logistics 2014

Projekt i wykonanie: sza-sza

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd