O nas

onasJesteśmy profesjonalnym, dynamicznie się rozwijającym przedsiębiorstwem z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym i krajowym.

WIĘCEJ

Zasięg

zasiegSpecjalizujemy się w transporcie na trasach do Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Ukrainy.

Przejdź do oferty

Wycena

wycenaSkorzystaj z szybkiej wyceny transportu. Podaj szczegóły dostawy, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Przejdź do formularza

Outsourcing

Transport może stanowić znaczną część kosztów funkcjonowania firmy. Czasem wystarczy jedynie dokładne wyliczenie tych kosztów, żeby zainteresować firmy nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi.
Wynajęcie wyspecjalizowanego operatora do zadań logistycznych może poprawić pozycję rynkową firmy poprzez:

Większą wydajność:

  • zmienność kosztów – zajmowanie się logistyką przez samą firmę skutkuje stałymi kosztami (np. utrzymywanie floty pojazdów), a ich kwota nie zależy od uzyskiwanego zysku, co jest przeciwieństwem sytuacji, gdy firma korzysta z usług firm zewnętrznych w zakresie logistyki, co umożliwia synergię kosztów.
  • zmniejszenie inwestycji w bazę logistyczną – (magazyny, baza dla środków transportu i pracowników) umożliwia większą skuteczność i elastyczność firmy.

Wyższą jakość:

  • wyższa jakość usług rynkowych i oszczędność czasu – szybsze dostawy, bardziej elastyczna reakcja na potrzeby Klienta, profesjonalne zarządzanie towarami, szczegółowa administracja.
  • nowoczesne rozwiązania logistyczne – zgodne z trendami na rynku, uzyskane dzięki know-how operatora logistycznego.
  • możliwość koncentracji na głównej sferze działania - siły przedsiębiorstwa skupione na produkcji i sprzedaży.

Możemy zaoferować Państwu częściową lub całkowitą obsługę dostaw do Klientów oferowanych przez Państwa produktów na terenie Polski i Europy. Współpraca może mieć charakter jednorazowy, czasowy lub stały – wszystko zależy od Państwa zapotrzebowania.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili; powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej - Henry Ford


fb

K.S. Logistics  Sp. Z o.o.
ul.Częstochowska 19/6
44-100 Gliwice
Tel. (048) 32 749 76 81
Tel. (048) 32 749 59 29

NIP: 648 274 32 33
REGON: 241 810 206
KRS: 0000379260

Copyright © KS Logistics 2014

Projekt i wykonanie: sza-sza

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd